Hvězdy od průměrných odděluje hlava. Výkon sportovce je až ze 70 % tvořen psychikou. Cílem mentálního koučinku je naučit se pracovat s vlastní hlavou a psychikou. Pokud jste rodič, tak Vás naučíme jak nejlépe koučovat a komunikovat s Vaším dítětem, aby podalo při závodech či utkáních maximální výkon.
Každý může být vítězem
I Vy se můžete potýkat s překážkami v podobě nedůvěry trenéra, nespravedlnosti, negativního sebehodnocení, nedostatku důslednosti a cílevědomosti, tlaku, kterému čelíte atd. Sportovní psychologové a trenéři tvrdí, že až 70% výkonu tvoří psychika a pouze zbylých 30% talent, fyzická kondice a taktika. Proto není dobré tuto stránku sportovní kariéry podceňovat a být psychicky připraven i na nejtěžší okamžiky.
Každý z nás může být „vítězem" ve svém vlastním životě, jen někdy potřebuje vedení „kouče", který mu podá pomocnou ruku a pomůže mu k dosažení cíle.