02 březen
2023
KATEGORIE NOVINKY

Americká hypotéka pro podnikatele

Jolyon Mungenga,
Napsal JOLYON MUNGENGA,
Americká hypotéka pro podnikatele může být cestou, jak výhodně financovat další rozvoj svého businessu. Hypotéka pro podnikatele kalkulačka je níže pod tímto článkem
Americká hypotéka pro podnikatele hypotéka pro podnikatele kalkulačka
Americká hypotéka pro podnikatele je neúčelová úvěr se zástavou nemovitosti. Banka tedy nezkoumá, na co finanční prostředky využijete. Můžete si za ně koupit tedy cokoli. Americká hypotéka pro podnikatele může být cestou, jak výhodně financovat další rozvoj svého businessu. Spočítejte si hypotéku pro podnikatele v kalkulačce níže pod tímto článkem.

Americká hypotéka pro podnikatele

 • Jde o neúčelový úvěr, to znamená, že čerpané prostředky lze použít skutečně na cokoli. 
 • Splatnost u americké hypotéky pro podnikatele je, obvykle max 20 let, nejdéle do věku 70 let nejstaršího z žadatelů.
 • Maximální výše americké hypotéky pro podnikatele je do 70 % hodnoty zástavy.
 • U americké hypotéky pro podnikatele je obvykle lepší úroková sazba a delší splatnost než u klasického podnikatelského úvěru a to jak se zástavou, tak bez zástavy nemovitosti.
 • Americká hypotéka pro podnikatele je poskytnuta na rodné číslo, takže odpadá možnost dát si do nákladů úroky
 • Pokud podnikáte na firmu, nikoli jako OSVČ, tak můžete tyto prostředky vložit do firmy jako půjčku společníka (až už bezúročnou, nebo s úrokem) a následně si z firmy vyplácet splátky této půjčky.
 • Kalkulačka americké hypotéka pro podnikatele je pod tímto článkem.

Hypoteční kalkulačka

VÝHODY
RÁDI VÁM POMŮŽEME S VYŘÍZENÍM HYPOTÉKY
Jan Škarban
Jan Škarban skarban@amj.cz 733 150 920
 • Svatava Barančicová

  Dobrý den, velice Vám děkuji za hladké provedení všemi peripetiemi sjednávání hypotéky. Nakonec to bylo rychlejší a díky Vám snazší, než jsem si na začátku dovedla představit. Až na drobný renonc s Komerční pojišťovnou, který se rychle vysvětlil a napravil, jsem byla velice spokojena s příjemným, rychlým a obětavým jednáním AJM finance, jmenovitě pana J. Škarbana. Mohu jedině doporučit, kdyby si někdo sjednával hypotéku. PhDr. Svatava Barančicová (Translated by Google) Hello, thank you very much for the smooth implementation of all the vicissitudes of negotiating a mortgage. In the end, it was faster and, thanks to you, easier than I could have imagined at the beginning. Except for a small renunciation with Komerční pojišťovna, which was quickly explained and rectified, I was very satisfied with the pleasant, quick and self-sacrificing actions of AJM finance, namely Mr. J. Škarban. I can only recommend it if someone is negotiating a mortgage. PhDr. Svatava Barančicová

  Zobrazit více
 • Jakub M Eichler

 • Jakub Ďuriš

  Spolupráca s AMJ bola profesionálna. Uľahčili mi celý proces vybavovania hypotéky, v budúcnosti ich určite znova oslovím. Diky

 • Bohuslav Lichnovský

  Absolutně nemohu doporučit. Lákají na výrazně nižší sazby, než které dokáží nabídnout. Se zdůvodněním, že tyto sazby jsou pro klienty s příjmem v EUR, a ani se nezeptají, zda má osoba příjem v EUR (mám). Dále doporučují banky, které nemají nejnižší úroky na trhu, se zdůvodněním, že ty ostatní jsou nějak špatné a chtějí za vše poplatek. Ale že existuje něco jako porovnání RPSN, o tom asi neslyšeli... Asi aby si toto obhájili, neřeknou Vám jen nabídky, ale nutí Vás si s nimi zavolat, tlačí na puštění kamery atd. Velmi nepříjemná zkušenost a ztráta času. Najděte si raději refinancování sami za lepších podmínek. (Translated by Google) Absolutely cannot recommend. They attract significantly lower rates than they can offer. Reasoning that these rates are for clients with an income in EUR and they don't even ask if the person has an income in EUR (I do). They also recommend banks that do not have the lowest interest rates on the market, with the justification that the others are somehow bad and want a fee for everything. But that there is such a thing as an APR comparison, they probably haven't heard about it... Probably in order to defend this, they don't just tell you offers, but force you to call them, pressure you to start the camera, etc. Very unpleasant experience and a waste of time. Better find refinancing yourself under better conditions.

  Zobrazit více
 • Andrea Zábojníková

  Byla jsem spokojená s prací paní Krčmářové. (Translated by Google) I was satisfied with the work of Mrs. Krčmářová.

 • František Vodák

  Paní či slečna Andrea Suchomelová je naprostá profesionálka, lidské , ale fundované jednání. Doporučuji. (Translated by Google) Mrs. or Miss Andrea Suchomelová is a complete professional, humane, but well-founded. I recommend.

 • Kveta Peterkova

  Spokojenost, velmi vstřícný přístup a odborné poradenství na míru dle mých požadavků. (Translated by Google) Satisfaction, a very accommodating approach and expert advice tailored to my requirements.