27 únor
2023
KATEGORIE NOVINKY

Hypotéka DOPŘEDU bez nemovitosti

Jolyon Mungenga,
Napsal JOLYON MUNGENGA,
Pokud plánujete koupit nemovitost a stále hledáte, tak právě pro vás je tu Hypotéka “DOPŘEDU”, tedy hypotéka bez nemovitosti. Budete mít schválenou hypotéku a máte 3 ROKY na to si najít vhodnou nemovitost. To vám dá velkou výhodu v očích prodávajícího, oproti dalším zájemcům, kteří si hypotéku teprve budou vyřizovat. S vyřízením celé hypotéky vám rád pomůže některý z našich hypotečních specialistů, stačí jen vyplnit Hypoteční kalkulačku na konci tohoto článku.

Hypotéka "DOPŘEDU"

Někdy také nazývaná jako hypotéka bez nemovitosti, pohotovostní hypotéka, nebo hypotéka naruby. Princip je ale vždy stejný. Banka vám schválí hypoteční úvěr bez toho, abyste měli vybranou konkrétní nemovitost. Podepíšete úvěrovou smlouvu, ve které máte po dobu fixačního období pevně stanovenou výši úrokové sazby, délku splatnosti, výši úvěru a veškeré ostatní podmínky. Následně máte až 3 roky na výběr vhodné nemovitosti. Jakmile ji naleznete, banka už jen vypracuje odhad nemovitost a můžete čerpat finance.

Výhody jsou zřejmé

  • až 3 roky na výběr nemovitosti
  • bez obav z rostoucích sazeb a zpřísnění podmínek ze strany ČNB
  • výhodná pozice oproti ostatním kupujícím, kteří hypotéku teprve budou řešit

Hypoteční kalkulačka

VÝHODY
RÁDI VÁM POMŮŽEME S VYŘÍZENÍM HYPOTÉKY
Jan Škarban
Jan Škarban skarban@amj.cz 733 150 920
  • Constantin Harea

    Pani Suchomelova je profesionalka. Slusne jednani, kvalitni hypotecni specialistka. Doporucuji. (Translated by Google) Mrs. Suchomelova is a professional. Fair dealing, quality mortgage specialist. I recommend.