11 říjen
2021
KATEGORIE NOVINKY

Hypotéka s fixací až 30 let a možnost ZDARMA splatit předčasně

Jolyon Mungenga,
Napsal JOLYON MUNGENGA,
Zvyšování úrokových sazeb pokračuje. Proto bychom Vám rádi nabídli Hypotéku s fixací po celou dobu splatnosti, tedy až na 30 let a možností ZDARMA předčasně splatit nebo refinancovat do jiné banky v případě, že by sazby začaly opět klesat. S vyřízením celé hypotéky vám rád pomůže některý z našich hypotečních specialistů, stačí jen vyplnit Hypoteční kalkulačku níže na konci tohoto článku.

Hypotéka s fixací po celou dobu splatnosti a možností ZDARMA splatit předčasně nebo refinancovat do jiné banky

Jistě jste zaznamenali neustále zvyšování sazeb. Co je ale horší, že nikdo nevíme, kdy se úroky zastaví, jaké budou sazby za 5, 10, 20 let. Nabízíme vám proto speciální nabídku hypotečního úvěru s úrokovou sazbou 4,49% p.a. po celou dobu splácení, tedy až na 30 let. Pokud by ale v budoucnu sazby opět začaly klesat, máte možnost tuto hypotéku po dvou letech splatit nebo refinancovat do jiné banky a to zcela ZDARMA. Navíc je tato hypotéka bez jakýchkoli poplatku.

Výhody jsou zřejmé

 • 4,49% p.a. po celou dobu splatnosti 
 • Splacení / refinancování zcela ZDARMA po 2 letech od podpisu úvěrové smlouvy
 • Zpracování úvěru ZDARMA
 • Odhad nemovitosti ZDARMA
 • Čerpání úvěru ZDARMA - i v případě čerpání na návrh na vklad zástavního práva
S vyřízením celé hypotéky vám rád pomůže některý z našich hypotečních specialistů, stačí jen vyplnit Hypoteční kalkulačku na konci tohoto článku. Vzhledem k tomu, že se jedná o speciální nabídku, tak pro ní neplatí sazby uvedené v této kalkulačce.

Hypoteční kalkulačka

VÝHODY
RÁDI VÁM POMŮŽEME S VYŘÍZENÍM HYPOTÉKY
Jan Škarban
Jan Škarban skarban@amj.cz 733 150 920
 • Jakub Ďuriš

  Spolupráca s AMJ bola profesionálna. Uľahčili mi celý proces vybavovania hypotéky, v budúcnosti ich určite znova oslovím. Diky

 • Bohuslav Lichnovský

  Absolutně nemohu doporučit. Lákají na výrazně nižší sazby, než které dokáží nabídnout. Se zdůvodněním, že tyto sazby jsou pro klienty s příjmem v EUR, a ani se nezeptají, zda má osoba příjem v EUR (mám).

 • Andrea Zábojníková

  Byla jsem spokojená s prací paní Krčmářové.

 • František Vodák

  Paní či slečna Andrea Suchomelová je naprostá profesionálka, lidské , ale fundované jednání. Doporučuji.

 • Kveta Peterkova

  Spokojenost, velmi vstřícný přístup a odborné poradenství na míru dle mých požadavků.

 • Jana Bartoňková

  (Translated by Google) I personally cannot recommend it. Specifically, negotiations with Mr. Procházka. First contact fine, second contact asked for information the next day with a promise to send interest rate quotes by 2pm that day. It didn't happen, next contact let me send a tax return. Which I refused for only a non-binding offer. Then he didn't hear back. The next day I had to contact him myself and graciously received an offer by mail, which really did not reach the level I wanted. Interest rate higher than elsewhere and the bank, which I don't want. The subsequent phone call, where he actively "warmed up" to him and convinced me that a higher interest rate by tenths of a percent is much better than a lower one (at the bank, which he obviously does not offer). Dissatisfaction - unprofessionalism. I have experienced several negotiations through mortgages - this was the worst, it took the longest and I would not want to repeat it. PS: I would also like to add that the amazing interest rate offered was only from one UniCredit bank with a value of 5.39% - and it was pointed out to me several times that I can't calculate, if I don't know that an interest rate of 5.39% from a bank that can't even make immediate payments is a lot better than the interest rate (I note everything for refinancing) of 4.79% at a bank that allegedly does not want to reduce interest rates on its own when they fall

  Zobrazit více
 • Lukáš Homola

  Kvalitní služby, příjemná komunikace.

 • Petra Jelínková

  Paní Suchomelová je precizní poradce. Vždy dodržela vše,co jsme si domluvily,perfektně zpracované podklady a úžasný přístup.Dekuji

 • Martim Mikulas

  Na společnost AMJ jsem dostal doporučení, ujal se mně pan Mungenga a musím říci, že jeho přístup k problematice i zákazníkovi je velice profesionální. Oceňuji zároveň dobrou komunikaci a ochotu pomoci i s triviálními problémy. Mohu s klidným svědomím doporučit!

 • Jan Holeček

  Služby, v našem případě servis spojený s refinancováním hypotéky, od společnosti AMJ mohu maximálně doporučit. Veškerá komunikace s paní Suchomelovou proběhla naprosto profesionálně a k naši spokojenosti. Velkou část náležitostí zařídila za nás a celým procesem nás bezpečně provedla, za což bych jí tímto chtěl ještě jednou poděkovat. V budoucnu se na AMJ rádi s důvěrou obrátíme znovu.