11 říjen
2021
KATEGORIE NOVINKY

Hypotéka s fixací až 30 let a možnost ZDARMA splatit předčasně

Jolyon Mungenga,
Napsal JOLYON MUNGENGA,
Zvyšování úrokových sazeb pokračuje. Proto bychom Vám rádi nabídli Hypotéku s fixací po celou dobu splatnosti, tedy až na 30 let a možností ZDARMA předčasně splatit nebo refinancovat do jiné banky v případě, že by sazby začaly opět klesat. S vyřízením celé hypotéky vám rád pomůže některý z našich hypotečních specialistů, stačí jen vyplnit Hypoteční kalkulačku níže na konci tohoto článku.

Hypotéka s fixací po celou dobu splatnosti a možností ZDARMA splatit předčasně nebo refinancovat do jiné banky

Jistě jste zaznamenali neustále zvyšování sazeb. Co je ale horší, že nikdo nevíme, kdy se úroky zastaví, jaké budou sazby za 5, 10, 20 let. Nabízíme vám proto speciální nabídku hypotečního úvěru s úrokovou sazbou 4,49% p.a. po celou dobu splácení, tedy až na 30 let. Pokud by ale v budoucnu sazby opět začaly klesat, máte možnost tuto hypotéku po dvou letech splatit nebo refinancovat do jiné banky a to zcela ZDARMA. Navíc je tato hypotéka bez jakýchkoli poplatku.

Výhody jsou zřejmé

  • 4,49% p.a. po celou dobu splatnosti 
  • Splacení / refinancování zcela ZDARMA po 2 letech od podpisu úvěrové smlouvy
  • Zpracování úvěru ZDARMA
  • Odhad nemovitosti ZDARMA
  • Čerpání úvěru ZDARMA - i v případě čerpání na návrh na vklad zástavního práva
S vyřízením celé hypotéky vám rád pomůže některý z našich hypotečních specialistů, stačí jen vyplnit Hypoteční kalkulačku na konci tohoto článku. Vzhledem k tomu, že se jedná o speciální nabídku, tak pro ní neplatí sazby uvedené v této kalkulačce.

Hypoteční kalkulačka

VÝHODY
RÁDI VÁM POMŮŽEME S VYŘÍZENÍM HYPOTÉKY
Jan Škarban
Jan Škarban skarban@amj.cz 733 150 920
  • Constantin Harea

    Pani Suchomelova je profesionalka. Slusne jednani, kvalitni hypotecni specialistka. Doporucuji. (Translated by Google) Mrs. Suchomelova is a professional. Fair dealing, quality mortgage specialist. I recommend.